O nás

Dózateam s.r.o.

 

Spoločnosť Dózateam s.r.o. pôsobí na trhu od roku 1994 v oblasti bránovej techniky, automatizácie brán a dverí. Nosným programom od svojho vzniku je výroba sekcionálnych garážových brán, ale hlavne drevených sekcionálnych garážových brán. Ponúkame kombináciu nadčasovej elegancie a klasického prírodného materiálu-dreva.

Moderná technológia 5-axiálneho CNC nám umožnila rožšíriť spoločnosť o novú divíziu – DREVOVÝROBA.
Dlhoročnými skúsenosťami s drevom a modernou technológiou opracovania CNC ponúkame sortiment vlastných výrobkov, výrobu komponentov, polotovarov pre stolárov, nábytkárov, čalúnnikov a pod. Taktiež poskytujeme služby opracovania ako je CNC frézovanie, CNC vŕtanie, plošné lepenie, egalizovanie, hoblovanie, formátovanie a iné na požiadanie.

Zákazkovú výrobu realizujeme v zmysle požiadaviek zákazníka. Pri realizácii zabezpečujeme ucelený rad služieb – zameranie, konzultácie s architektmi, prípravu výrobnej dokumentácie, výrobu požadovaných prvkov a dodanie.

Kladieme d
ôraz na kvalitu a spokojnosť zákazníka, o čom svedčí tiež aj spolupráca s poprednými slovenskými architektmi, interérovými dizajnérmi a výrobcami nábytku v oblasti atypickej výroby na mieru pre najnáročnejších zákazníkov.